VITA covid-program | VITA

VITA covid-program

Nasz sposób na COVID - program VITA

(1) szczepionka mRNA w ramach powszechnych szczepień p/COVID-19

etap 1: osoby 60+, służby mundurowe, nauczyciele!
zadzwoń i zapisz się w godzinach 8.oo - 19.oo od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu 885-204-521

(2) oznaczanie poziomu przeciwciał przeciw koronawirusowi w klasie IgG/IgM
Bez umawiania się, po prostu przyjdź - krew pobieramy w godzinach 7.30-13.30, cena promocyjna 169 zł, wynik w 2 dni robocze do odebrania na miejscu lub online.
Test w klasie IgG/IgM nasz No 1, nie bez powodu jest testem najczęściej wybieranym przez pacjentów - zwłaszcza w okresie przedświątecznym i planowanych spotkań z rodziną. Zalecane jest aby go zrobić min. 3 tygodnie od początku objawów infekcji, dzięki niemu dowiesz się jaki masz poziom przeciwciał. Jeśli jest wystarczająco wysoki - nie musisz robić kwarantanny przed świętami, ponieważ nie stanowisz już zagrożenia dla innych, ani inni dla Ciebie!

(3) bilans ozdrowieńca, dla tych, którzy już przechorowali covid, ale wciąż czują się źle lub też przeszli covid nieświadomie, a teraz skarżą się na osłabienie, zmęczenie, mają płytki oddech, szybkie bicie serca, duszności czy kaszel. Więcej tutaj

(4) w ramach profilaktyki polecamy szczepionkę na grypę
W okresie pandemii ważne jest, aby unikać współinfekcji, czyli zabezpieczmy się przed grypą. Polecamy - uważajmy na siebie i dbajmy o zdrowie bardziej niż zwykle!

(5) polecamy panel CxPreventive - badanie krwi z oceną skutków ewentualnego przebiegu COVID-19
Na podstawie zebranych i przeanalizowanych danych, algorytm sztucznej inteligencji wylicza procentowe prawdopodobieństwo ciężkiego przebiegu COVID-19, gdyby doszło do zakażenia u danego pacjenta. Dzięki temu wiemy jakie obszary zdrowia są kluczowe i możemy zaplanować skuteczniejszą profilaktykę. Algorytmy sztucznej inteligencji (AI) korzystają z baz danych zawierających tysiące przypadków medycznych.
Wariant CxPreventive One - cena 299 zł, pobieranie krwi codziennie w godzinach 7.30-13.30, wynik 3-5 dni do odebrania na miejscu lub online.

#COVIDprogram #covid #koronawirus #dbajoSIEBIE #BilansOzdrowieńca #rekonwalescencja #SzczepimySię #VITA