Światowy Dzień Udaru Mózgu - 29 październik | VITA

Światowy Dzień Udaru Mózgu - 29 październik

CZAS TO MÓZG... kluczowym czynnikiem dla Pacjenta ze świeżym udarem mózgu jest czas od wystąpienia pierwszych objawów do momentu rozpoczęcia specjalistycznego leczenia.
KAŻDA minuta zwłoki to śmierć kolejnych komórek mózgu, upośledzenie/ utrata kolejnej funkcji organizmu. KAŻDA minuta to mniejsze szanse na przeżycie i powrót do sprawności.

Jeżeli osoba w Twoim otoczeniu zaczyna nagle dziwnie się zachowywać, skarży się na silny ból głowy, częściową/ całkowitą utratę widzenia lub możliwości mówienia, nie potrafi poruszyć ręką/ nogą, ma problemy z poruszaniem lub pogarsza się z nią kontakt - NIE CZEKAJ!!!

Natychmiast wezwij Pogotowie Ratunkowe! CZAS TO MÓZG!

Kluczowe są pierwsze 4,5 godziny od wystąpienia objawów udaru mózgu.
Jeśli w tym czasie chory dotrze do szpitala, ma szanse wyjść z choroby bez szwanku.

 

 

Najważniejsza jest profilaktyka... mierz ciśnienie, rób badania, dbaj o siebie!

Teraz w VITA: pakiet profilaktyki udarowej w promocyjnej cenie 257 zł (było 286 zł), tj. konsultacja z zakresu chorób naczyń + USG tętnic dogłowowych oraz badanie krwi (morfologia z rozmazem, glukoza, lipidogram, kreatynina)

oraz poszerzony pakiet profilaktyki udarowej, w którym dodatkowo: EKG spoczynkowe i konsultacja kardiologiczna z USG serca w promocyjnej cenie 480 zł (było 536 zł)

 

Chcesz zapłacić przelewem wcześniej? Kliknij tutaj (profilaktyka udarowa) lub tutaj, jeśli chcesz zapłacić za pakiet poszerzony.

 

#ŚwiatowyDzieńUdaruMózgu #udar #profilaktyka #dbajosiebie #złotagodzina #VITA

 

* Regulamin płatności internetowych tutaj