Poradnia psychologiczna | VITA

Poradnia psychologiczna

PSYCHOTERAPIA / PSYCHOTHERAPY IN ENGLISH
Oferujemy usługi psychoterapii indywidualnej oraz dla par lub rodzin w języku polskim oraz angielskim.
We offer an individual and couple or family psychotherapy for  polish and english speaking patients.
 
Porady w sytuacjach konfliktowych w rodzinie, pracy, konflikty pokoleniowe, problemy egzystencji w nowych sytuacjach życiowych, problemy z nałogami, poradnictwo i psychoterapia indywidualna dorosłych oraz młodzieży, konsultacje dla rodziców i par.
 
 
CENTRUM DIAGNOSTYKI I LECZENIA ZABURZEŃ PAMIĘCI
PORADNIA GERIATRYCZNA
 
Oferta skierowana jest do osób powyżej 60 roku życia, u których stwierdza się:
- pogorszenie pamięci świeżej
- pogorszenie orientacji
- pogorszenie funkcjonowania w życiu codziennym
 
ZAPRASZAMY NA BADANIA PAMIĘCI:
- kompleksowe 
- uzupełniające
- indywidualny trening funkcji poznawczych
 
Z upływem lat mózg jak i inne narządy podlegają naturalnemu procesowi starzenia się. Jeśli do tej naturalnej drogi dołączą się procesy chorobowe powodujące zmiany degeneracyjne układu nerwowego, to mamy do czynienia z procesami patologicznymi prowadzącymi do różnego rodzaju zespołów otępiennych, z których najbardziej znana jest choroba Alzheimera.
Proces uszkodzenia układu nerwowego jest wieloletni i pierwsze objawy pojawiają się zazwyczaj po 65 roku życia i mogą być przeoczone, bo zostają przypisane wiekowi.
Warto wykonywać badania oceniające pamięć i inne funkcje poznawcze po 60 roku życia, aby można było uchwycić zaburzenia i rozpocząć leczenie.
Zapraszamy na badania pamięci do Centrum diagnostyki i leczenia zaburzeń pamięci w Przychodni VITA. Nasi specjaliści służą fachową pomocą.
 

Zobacz także