O nas

VITA Management Sp. z o.o.

VITA Przychodnia Lekarzy Specjalistów i Stomatologów

ul. Oławska 15, 50-123 Wrocław

NIP  8971818428 | REGON 363473349 | KRS 0000595692

Leczymy od ponad 60 lat

VITA Przychodnia Lekarzy Specjalistów i Stomatologów od ponad 60 lat leczy pokolenia. Wieloletnie doświadczenie, wysoko wykwalifikowany personel medyczny, kompleksowość i szeroki zakres usług pozwalają na zapewnienie opieki medycznej w każdym wieku sprawnie i bezpiecznie. Indywidualne podejście do pacjenta stanowi unikalną wartość naszej placówki, każdy może poczuć się zaopiekowany. Do Państwa dyspozycji jest ponad 100 lekarzy!

Szanując tradycję inwestujemy w przyszłość. Jesteśmy w trakcie prowadzenia  remontu generalnego budynku, dlatego prosimy o wyrozumiałość. Zmieniamy się dla Państwa.

 Lokalizacja placówki w centrum Wrocławia pozwala na optymalne wykorzystanie każdej minuty z cennego czasu naszych klientów i zorganizowania wielu usług w jednym miejscu, w jednym czasie. Dzięki doświadczeniu naszego personelu medycznego obejmujemy opieką Ciebie i Twoją rodzinę.

Nie zapominajmy o sobie, znajdźmy czas na zadbanie o siebie i naszych bliskich. Dzięki konsultacjom i badaniom wykonywanym w jednym dniu oszczędzacie Państwo czas, otrzymując w zamian szczegółowe zalecenia dotyczące kwestii najcenniejszej, jaką jest zdrowie.

ZAPRASZAMY!

 

 

Każdy pacjent w naszej przychodni może liczyć na pomoc najwyższej jakości, ponieważ w Vicie zawsze pamiętamy o przyrzeczeniu lekarskim:

"Przyjmuję z szacunkiem i wdzięcznością dla moich Mistrzów nadany mi tytuł lekarza i w pełni świadomy związanych z nim obowiązków przyrzekam:

  • obowiązki te sumiennie wypełniać;
  • służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu;
  • według najlepszej mej wiedzy przeciwdziałać cierpieniu i zapobiegać chorobom (...);
  • stale poszerzać swą wiedzę lekarską (...)"